MOUSER ELECTRONIC

شرکت موزر یک شرکت معتبر جهانی در حوزه توزیع انواع نیمه هادی ها و قطعات الکترونیکی است. MOUSER ELECTRONIC افتخار توزیع محصولات بیش از ۱۱۰۰ برند برتر جهانی را دارد. MOUSER ELECTRONIC در خصوص معرفی سریع محصولات و فناوری های جدید به مهندسان طراحی و نیز خریداران خود در سراسر جهان تخصص دارد. عرضه گسترده محصولاتی نظیر نیمه هادی ها، قطعات پاسیو و کامپوننتهای الکترومکانیکی در حوزه کاری MOUSER ELECTRONIC می باشد.

در سال ۲۰۰۷ ، MOUSER ELECTRONIC به عضویت زنجیره بزرگ هلدینگ WARREN BUFFETT درآمد. شرکت وارن بافت هلدینگ عظیمی شامل انواع زمینه های تجاری از بیمه و سرمایه گذاری تا صنایعی نظیر جواهرات و دکوراسیون خانگی و تولید خانه های پیش ساخته می باشد. MOUSER ELECTRONIC یکی از متعهدترین کمپانی در ارائه خدمات دقیق و صحیح به مشتریان است. به همین دلیل است MOUSER ELECTRONIC بخاطر ارائه بهترین خدمات به مشتریان حائز بهترین جایزه های جهانی گردیده است.

MOUSER ELECTRONIC به خوبی ارزش پاسخ دهی مناسب و سریع به نیاز مشتریانش را می داند. شعار اصلی کمپانی MOUSER ELECTRONIC توزیع با تمرکز بر نیاز مشتری است. MOUSER ELECTRONIC تنها کمپانی توزیع کننده قطعات الکترونیکی است که بطور مکرر جایزه ارائه برترین خدمات به مشتریان را درسطح جهانی کسب نموده است. MOUSER ELECTRONIC دارای ۲۷ شعبه اصلی در استراتژی ترین نقاط جهان بوده، کارشناسان خدمات مشتریان شرکت MOUSER ELECTRONIC با بیش از ۲۷ زبان زنده دنیا قادر به ارتباط گیری با مشتریان خود و رفع نیازهای روزانه آنها هستند.

MOUSER ELECTRONIC در خصوص، سفارشات حداقلی مشتریان و حداکثر سرعت تحویل سفارش به مشتریان در هر نقطه از جهان بطور متناوب و روزانه خود را متعهد دانسته و با حداکثر ظرفیت و توانمندی در کنار مشتریان خود در سراسر جهان می باشد.

برای خرید از MOUSER کلیک کنید

MOUSER ELECTRONIC