MOUSER ELECTRONIC

MOUSER ELECTRONIC


شرکت موزر یک شرکت معتبر جهانی در حوزه توزیع انواع نیمه هادی ها و قطعات الکترونیکی است. MOUSER ELECTRONIC افتخار توزیع محصولات بیش از 1100 برند برتر جهانی را دارد. در خصوص معرفی سریع محصولات و فناوری های جدید به مهندسان طراحی و نیز خریداران خود در سراسر جهان تخصص دارد. عرضه گسترده محصولاتی نظیر نیمه هادی ها، قطعات پاسیو و کامپوننتهای الکترومکانیکی در حوزه کاری MOUSER ELECTRONIC می باشد.

در سال 2007 ، MOUSER ELECTRONIC به عضویت زنجیره بزرگ هلدینگ WARREN BUFFETT درآمد. شرکت وارن بافت هلدینگ عظیمی شامل انواع زمینه های تجاری از بیمه و سرمایه گذاری تا صنایعی نظیر جواهرات و دکوراسیون خانگی و تولید خانه های پیش ساخته می باشد. MOUSER ELECTRONIC یکی از متعهدترین کمپانی در ارائه خدمات دقیق و صحیح به مشتریان است. به همین دلیل است بخاطر ارائه بهترین خدمات به مشتریان حائز بهترین جایزه های جهانی گردیده است.

و به خوبی ارزش پاسخ دهی مناسب و سریع به نیاز مشتریانش را می داند. شعار اصلی توزیع با تمرکز بر نیاز مشتری است. تنها کمپانی توزیع کننده قطعات الکترونیکی است که بطور مکرر جایزه ارائه برترین خدمات به مشتریان را درسطح جهانی کسب نموده است.  دارای 27 شعبه اصلی در استراتژی ترین نقاط جهان بوده، کارشناسان خدمات مشتریان این شرکت با بیش از 27 زبان زنده دنیا قادر به ارتباط گیری با مشتریان خود و رفع نیازهای روزانه آنها هستند.

MOUSER ELECTRONIC در خصوص، سفارشات حداقلی مشتریان و حداکثر سرعت تحویل سفارش به مشتریان در هر نقطه از جهان بطور متناوب و روزانه خود را متعهد دانسته و با حداکثر ظرفیت و توانمندی در کنار مشتریان خود در سراسر جهان می باشد.

برای خرید از MOUSER کلیک کنید

https://www.mouser.com/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *