اهمیت تراش فلز در صنعت:


در این مقاله می خواهیم در رابطه با یکی دیگر از انواع خدمات شرکت پارس پرداز یعنی تراش فلز توضیح دهیم. به طور کلی این شرکت ارائه دهنده انواعی از خدمات مختلف به روی فلز به کار برده شده در صنایع می باشد.


تراش فلزی نیز یکی دیگر از خدمات این شرکت است. قبل از اینکه به چگونگی انجام تراش فلز توسط شرکت پارس پرداز بپردازیم، بهتر است بدانیم که دستگاه تراش فلز سی ان سی چیست؟ نحوه ی عملکرد آن چگونه است؟ و به چه علت این شرکت از این دستگاه برای تراشکاری های خود استفاده می نماید؟

پاسخ این سوالات را در ادامه ی مقاله خواهید یافت.
به طور کلی دستگاه تراش فلز سی ان سی یک دستگاه هوشمند با استفاده از فناوری های بسیار پیشرفته و جدید می باشد. از این رو جزو ماشین آلات مدرن، قدرتمند، خارق العاده ای به شمار می آید.

این دستگاه می تواند برای صنایع مختلفی به کار برده شود. از آنجایی که قیمت این دستگاه بسیار بالا است، افرادی که در صنایع مختلف به خمکاری، تراشکاری و برشکاری نیاز دارند کار خود را به شرکت پارس پرداز می ‌پردازند.

مزیت های مراجعه به این شرکت:


جالب است بدانید که یکی از مهمترین نکاتی که شرکت پارس پرداز دارد، استفاده از دستگاه تراش فلز سی ان سی می باشد. این دستگاه همانند دستگاه مولتی اسپیندل، دارای سرعت بسیار بالایی می باشد و مزایای فراوانی دارد. از جمله مزیت هایی که ما می توانیم در رابطه با این دستگاه نام ببریم به شرح زیر می باشد:

  • این دستگاه به راحتی تنظیم می شود.
  • دارای برنامه های از پیش تعیین شده است، لذا شما بنا بر نیازی که دارید، می توانید از برنامه های دستی یا پیش فرض آن استفاده کنید. این شرکت برای افرادی که کار خود را به پارس پرداز می‌ سپارند، با توجه به نیازی که آن ها دارند، تنظیمات مناسب را به دستگاه صادر می نماید.
  • مورد بعدی تکرار پذیری قابل توجه توسط این دستگاه است. برای برشکاری، خمکاری، فرزکاری و همچنین تراش فلز گاهی اوقات نیاز است که به روی یک قطعه فلزی دستگاه یک عمل را به صورت تعداد دفعات زیاد انجام دهد. لذا برنامه تکرار پذیری را به این دستگاه داده و این دستگاه با سرعتی بی نهایت بالا به تراش فلزات با توجه به برنامه تکرار شونده می پردازد.


تراش فلزات توسط این دستگاه کاملا صاف و صیقلی و یکدست می باشد. لذا تمامی مشتریان از خدمات تراش فلزی که شرکت پارس پرداز به آن ها ارائه می دهد، همواره راضی و خشنود می باشند.

نقش نیروی انسانی در این خدمات:


مسئله مهم دیگر این است که علاوه بر داشتن دستگاه های بسیار هوشمند و مدرن، شرکت پارس پرداز کارکنان و اپراتور های بسیار حرفه ای و با تجربه ای دارد. درست است که دستگاه های امروزی کاملاً رایانه ‌ای بوده و دارای برنامه های دستی و از پیش تعیین شده می باشند.

با این حال کاربری آن ها اصلاً کار راحتی نیست. بلکه نیاز به افراد متخصص و با تجربه دارد.
برای مثال زمانی که شما تراش فلز خود را به این شرکت می‌سپارید، از شما می پرسند که این فلز تراش شده را به چه منظوری می خواهید؟ لذا با توجه به نوع نیازی که شما دارید، برنامه مناسب دستگاه را انتخاب نموده و در طی انجام تراش توسط این دستگاه آن ها نظاره‌گر هستند.

از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی به اصلاح برنامه پرداخته و سعی می‌ کنند که کار تحویل داده به شما کاملاً تمیز و قابل قبول باشد. این ویژگی می تواند از مهم ترین عوامل رضایت مندی مشتریان شرکت پارس پرداز به شمار آید.

مزیت های دستگاه سی ان سی به کار گرفته شده توسط این شرکت:


مزیت های این دستگاه و شرکت پارس پرداز تنها به موارد ذکر شده در بالا ختم نمی شود. چرا که این دستگاه می ‌تواند مزیت هایی به شرح زیر داشته باشد:

  • نرخ بهره وری این دستگاه بسیار بالا است.
  • در عین بهره وری بالا، عملکرد بسیار ساده ‌ای دارد.
  • از آنجایی که دخالت نیروی انسانی به کم ترین حد خود رسیده است، این دستگاه از دقت بالایی برخوردار می باشد.
  • تنظیمات این دستگاه می تواند به صورت دستی توسط کاربران و همچنین پیش فرض باشد. از این رو زمانی که مشتریان به ما مراجعه می ‌کنند ما می توانیم به راحتی برنامه های پیش فرضی که قبلاً طراحان به روی آن ها تلاش بسیار زیادی را انجام دادند، در اختیار آن ها قرار دهیم.
  • همچنین باید گفت که از آن جایی که مصرف انرژی توسط این دستگاه پایین است و سرعت آن بالا می باشد، قیمت تمام شده همکاری با ما نسبت به سایر مراکز بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.
  • جالب است بدانید که این قیمت پایین در عین داشتن بالاترین حد کیفیت تراش فلز می باشد.

قطر هایی که این شرکت می تواند برش و تراش دهد: 


به طور کلی در بالا تمامی موارد مهم در رابطه با شرکت پارس پرداز ذکر شد. این موارد شامل استفاده از دستگاه های مناسب، داشتن نیرو های کاربلد و ماهر و غیره بود. حال می خواهیم بدانیم که این شرکت می ‌تواند چه خدماتی را در راستای تراش فلز سی ان سی به ما ارائه دهد.

از جمله مهمترین خدمات این شرکت خدماتی چون ماشین تراش سی ان سی با قطر صد و پنجاه میلی متر و طول سیصد میلی متر می باشد. اگر چه این قطر برای تراشکاری، برشکاری و خمکاری زیاد است اما شرکت پارس پرداز تمام این خدمات را به بهترین نحو انجام خواهد داد.


همچنین می ‌تواند به تراش انواعی از فلزات با جنس های مختلف اعم از فولاد، آلومینیوم، استیل و آهن ب‌پردازد. تمامی مشتریان شرکت پارس پرداز از صنعتگران حرفه ‌ای بوده چرا که آن ها می دانند این شرکت تا چه حد کیفیت کار بالایی دارد.

علاوه بر کیفیتی که شما از این شرکت دریافت می کنید، سرعت عمل را نیز در کنار آن خواهید داشت. به این صورت که شما می ‌توانید انبوهی از فلزات را به این شرکت سپرده و از آن بخواهید که به تراش فلزات شما بپردازد. لذا این شرکت در کم ترین و کوتاه ترین زمان پروژه کاری شما را به پایان می رساند و یک پروژه کاملاً بی عیب و نقص را به شما تحویل خواهد داد.

کلام آخر در رابطه با شرکت پارس پرداز:


ممکن است در ذهن شما سوالی به وجود آید و آن هم این باشد که چه صنایعی برای تراش فلز به شرکت پارس پرداز مراجعه می کنند؟ در پاسخ به سوال شما باید بگوییم صنایع اعم از خودرو سازی به منظور ساخت قطعات خودرو و صنایع الکترونیک به منظور ساخت دستگاه های الکترونیکی و همچنین صنایع هوافضا، ساخت اسلحه و غیره از مراجعه کنندگان می باشند. علاوه بر آن صنایعی که با وسایل ورزشی سروکار دارند، نیز می توانند به برش فلزات نیازمند باشند. لذا بهترین شرکتی که ما می‌توانیم به آن ها برای انجام این کار معرفی نماییم، شرکت پارس پرداز است.