ما مفتخریم اعلام بداریم که در حدود دو دهه در زمینه واردات PCB به کشور فعالیت میکنیم و توانایی تامین انواع PCB همانند FPC ، RIGID-FLEX BOARD ، RIGID BOARD با  انواع مختلف مواد مثل FR4 ، ROGERS ، TEFLON و… از 2 لایه تا 40 لایه  را با توانایی انجام انواع تست های محیطی در کوتا ترین زمان و بهترین کیفیت دارا میباشم.

چرا ما را انتخاب میکنید؟

مرحله اول مشخص شدن نیاز شما برای تهیه بهترین قیمت و زمان تحویل می باشد.

مرحله دوم بعد از تایید شما برای تولید PCB فایل شما کاملا مورد بررسی قرار میگیرد تا اگر اشتباهی در طراحی PCB (مانند اتصال کوتاه،کلیرینس و…) رخ داده باشد و یا اگر ابهامی در طراحی PCB برای تولید کننده وجود دارد برای شما ارسال میگردد تا اصلاحات لازم بر روی فایل PCB صورت بگیرد . تمامی این بررسی ها برای بالاتر بردن کیفیت محصول ساخته شده و کاهش هزینه های سربار تولید دوباره PCB به علت بروز اشتباهات در طراحی PCB می باشد.

مرحله سوم تولید PCB های به تعداد درخواستی شما به همراه دو نمونه اضافی برای تست میباشد.

مرحله چهارم به صورت رندم یکی از PCB های تولید شده به صورت کاملا رایگان و بدون هزینه های اضافی مورد تست هایی مانند قلع پذیری ، شکنندگی ، تحمل حرارت و الکتریکال تست قرار میگیرند و نتیجه تست ها در جدولی به همراه PCB های سفارش داده شده و نمونه های اضافی ساخته شده خدمت شما ارسال میگردد.

لازم به ذکر است در صورت خراب بودن PCB به دلیل تولید اشتباه که در این سال ها به ندرت اتفاق افتاده است بدون هیچ هزینه اضافی آن نمونه خراب دوباره تولید میشود و خدمت شما ارسال میگردد.

تمامی فرآیند تولید توسط استاندارد ISO 9001 مورد کنترل قرار میگیرد تا ما بتوانیم هر روز بهترین کیفیت و دقت را نسبت به دیروز به شما ارائه دهیم.

در زیر لیست توانایی های ما در تامین PCB آورده شده است :

لازم به ذکر است که بردهای 1 لایه و 2 لایه که به صورت متالیزه و یا به صورت نمونه و تیراژ پایین سفارش داده میشوند در داخل کشور تولید میشوند و برای تست الکتریکال هزینه جداگانه دریافت میگردد.

برای سفارش PCB فایل های خود را به همراه توضیحات به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمایید: